ביקרו בדף: 620
שירותי הדברה בדרום
כתובת: באר שבע
טלפון: 077-2308759

אליאב הדברה – מדבירים בכל הדרוםמדביר בבאר שבע

אליאב שירותי הדברה  – חברת הדברה בבאר שבע מספקת שירותי הדברה בכל רחבי הדרום, מדביר בדרום – החל בערי הנגב, עד למועצות האזוריות, שירות למושבים, לקיבוצים, ליישובים קהילתיים. חברה צעירה המביאה עימה את כל החידושים והיידע העדכני ביותר בתחומי מחקר חדשים, מידע ביולוגי חדש מעולם החרקים והיונקים, ותחומי הכימיה המודרנית בחומרי ההדברה הנוזליים והמוצקים. כל החומרים עומדים כמובן בתקנים מחמירים של מכון התקנים הישראלי, כמו גם בוודאי תקנים בינלאומיים חשובים נוספים.

אליאב הדברה שירותי הדברה בבאר שבע, הדברה בדרום.

אליאב הדברה משתמשים בהדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה

עיקרון פעולת הדברה ירוקה, חומרי הדברה ירוקים, הינו הדברה בעזרת חומרים הפעילים ופועלים רק על המזיקים, ואינם פעילים או רעילים לבני אדם.
ביניהם תמציות ריח של פרחים שונים, ריחות סינטטיים, שימוש בג’ל ועוד..
על אף האמור מומלץ לשמור במקומות מרוחקים ולהרחיק מידי ילדים.

מדביר מורשה ומקצועי בוגר קורס מקצועי והשתלמויות שונות, לומד לעומק וחייב להכיר בצורה יסודית את עולם המזיקים וסוגיהם השונים על מנת לאבחן את הפתרון הנדרש וסוג החומר המתאים, כדי שבסופו של יום, ישאיר אחריו המדביר סביבה ירוקה נקייה מרעלים.

ישנם סוגי חומרי הדברה רבים.
חלקם מוכרים ומזוהים כחומרים בעלי אוריינטציה כימית, ובחלק מן המקרים נדרש להם שימוש.
בעשור האחרון עם התגברות התודעה לשימוש בחומרים פחות מסוכנים ופחות מזהמים סביבה, נולד סוג וטרנד חדש של חומרים ברוח הזמן: חומרי הדברה ירוקים, כלומר ידידותיים לסביבה, חומרים ירוקים, או בכינויים החדש, שם נושא – הדברה ירוקה.

אליאב הדברות מספקים שירות עם דגש חזק על מהירות תגובה והגעה למקום ההתרחשות והצורך בזריזות רבה, מטפלים במהירות עם התחייבות לתוצאות ואיך לא – כמובן באחריות מלאה לתקופת הזמן התואמת את סוג הריסוס, ההדברה וסוג השירות.

אליאב שירותי הדברה בדרום, בוחרים ונמצאים כאן בדרום לספק שירות ייחודי התואם את אופיו של הדרום והמדבר על המזיקים הייחודיים לו אותם יש להכיר במומחיות רבה.

שירותי הדברה בדרום

באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 3032